ATIK – JAK PRZEWODNIK
NA GÓRSKIEJ WYCIECZCE

Kazimierz Dolny czy Sao Paulo, Tatry lub Góry Stołowe – przyjemnie jest je zwiedzać we własnym towarzystwie, jednak z przewodnikiem poznamy te miejsca lepiej, dokładniej i bezpieczniej.

Szanowni Państwo, poznajcie ATIK – czyli przewodnika po skomplikowanym świecie zmian legislacyjnych i możliwościach innowacyjnego systemu ENVIRA.

ATIK to cały zespół ekspertów Solwit.eko: doświadczonych specjalistów branżowych oraz znakomitych programistów i cierpliwych wdrożeniowców.

Ich zadaniem jest wsparcie zespołów klienta w ich codziennej pracy.

ATIK, czyli asysta techniczna i konserwacyjna, to oferta specjalna dla klientów, którzy już pracują z systemem ENVIRA. W ramach usługi ATIK otrzymują oni nie tylko profesjonalne wsparcie techniczne i programistyczne, ale także pomoc merytoryczną ze strony naszych ekspertów z doświadczeniem w branży odpadowej.

Co w ATIKu robią nasi eksperci merytoryczni?

  • Doskonale znają system ENVIRA, więc chętnie opowiedzą jak on działa i jakie funkcjonalność posiada.
  • Podpowiadają, jak „wycisnąć” z Enivry jak najwięcej korzyści, jakie funkcjonalności są dla Państwa najlepsze i gdzie kliknąć, żeby modyfikować lub zmieniać dostępne raporty, sprawozdania lub konfiguracje
  • Pomagają zdefiniować nowe funkcjonalności oraz przeprowadzają szkolenia (zdalnie lub na miejscu) dot. ENVIRY i jej nowych możliwości
  • Udzielają merytorycznego wsparcia w stosowaniu i interpretacji ustawodawstwa związanego z gospodarką odpadami
  • Pomagają w skutecznej analizie KPO, KEO oraz sprawozdań

W ramach ATiK pracują dla Państwa m.in.:

I LINIA WSPARCIA:

Iwona Świąder – pierwszy kontakt dla użytkowników systemu ENVIRA. Udziela wsparcia w zakresie obsługi systemu oraz wsparcia merytorycznego, dzięki doświadczeniu i wiedzy jaką zdobyła pracując przez wiele lat w Departamencie Środowiska i Rolnictwa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego. Wszystkie zagadnienia z zakresu gospodarki odpadami, prawa ochrony środowiska, procedowania nad wnioskami (uzyskiwanie pozwoleń/decyzji administracyjnych) w urzędach, czy chociażby sprawozdawczością, ewidencją etc. nie są jej obce i chętnie dzieli się swoją wiedzą z naszymi klientami.

II LINIA WSPARCIA:

Magda Augustis – Niedziałkowska – posiada wiedzę i doświadczenie praktyczne, które zdobyła pracując przez wiele lat w RIPOK’u Eko Dolina w Łężycach. Chętnie dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą, pomagając klientom w usprawnieniu funkcjonowania oraz organizacji procesów w zakładach zagospodarowania odpadów.

Adam Horba – wsparcie techniczne, ugruntowane wieloletnim doświadczeniem we wdrożeniach systemów informatycznych w dużych przedsiębiorstwach. Współpracuje z administratorem IT klienta, ale jest również skutecznym i cierpliwym trenerem, udzielającym przedsiębiorcom wsparcia
w pierwszym okresie pracy w nowym systemie.

III LINIA WSPARCIA:

Zespół deweloperski ENVIRA – doświadczeni programiści i testerzy – prawdziwi magicy, którzy na bazie instrukcji ekspertów branżowych, napisali kod źródłowy systemu ENVIRA, więc znają system od podszewki i wiedzą, co zrobić, żeby jeszcze lepiej spełniał on potrzeby klientów.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi „przewodnikami”. Chętnie opowiemy o naszej pracy i wspólnie z Państwem zastanowimy się, jak możemy pomóc w usprawnieniu Waszych przedsiębiorstw.

Każda podróż zaczyna się od tego pierwszego kroku – będziemy zaszczyceni, mogąc w niej Państwu  towarzyszyć.