Usługi

WSPIERAJĄCE ZARZĄDZANIE W GOSPODARCE ODPADAMI
Envira-eko Sp. z o.o. oferuje usługi związane z zarządzaniem w gospodarce odpadami:
USŁUGI KONSULTINGOWE W ZAKRESIE GOSPODARKI ODPADAMI
Usługi z zakresu tzw. Business Process Consulting, dla wszystkich zainteresowanych przedsiębiorstw, realizowane przez naszych specjalistów.
SZKOLENIE NT. PRAKTYCZNYCH ASPEKTÓW ZWIĄZANYCH Z BDO
Szkolenie prowadzone przez ekspertów branżowych, uczestniczących m.in. w dialogu technicznym Ministerstwa Środowiska (obecnie: Ministerstwo Klimatu) i współtworzących moduły informatyczne zintegrowane z BDO.
USŁUGI WDROŻENIOWE
Wdrożenia w oparciu o własną metodykę, realizowane przez doświadczonych specjalistów, na co dzień zarządzających projektami informatycznymi
USŁUGI INTEGRACYJNE
Przeprowadzamy skuteczną integrację systemów własnych klienta z praktycznie dowolnymi systemami firm trzecich (oprogramowanie i sprzęt).
USŁUGI INŻYNIERII OPROGRAMOWANIA
Projektujemy, rozwijamy, wdrażamy i utrzymujemy produkty informatyczne, zgodnie z potrzebami klienta.
USŁUGI SERWISOWE
Asysta Techniczna i Konserwacja (tzw. ATiK), czyli pakiet usług konfigurowany w uzgodnieniu z klientem, który ma zagwarantować jak najwyższe bezpieczeństwo i efektywność korzystania z dostarczonych rozwiązań. W pakiecie mogą znaleźć się usługi takie jak HelpDesk, SLA, utrzymanie i wsparcie w eksploatacji.
KASTOMIZACJA
Dostosowanie systemów do rzeczywistych potrzeb użytkownika, zarówno na etapie wdrożenia jak i w czasie eksploatacji. Kastomizacja może obejmować np. dostosowanie funkcjonalności, wersje językowe systemu, zmiany związane z lokalizacją itp.
AUDYTY PROCESOWE, DOKUMENTACYJNE, ŚRODOWISKOWE
Audyty realizują nasi eksperci branżowi. Proponujemy je zarówno aktualnym klientom (w tym posiadaczom pakietów serwisowych ATiK), jak i każdej zainteresowanej firmie.
WDROŻENIA I AUDYTY SYSTEMÓW ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ I ŚRODOWISKIEM
Audyty i wdrożenia realizujemy przy współpracy z podwykonawcą audytowym, nasi eksperci pomogą wdrożyć w Państwa firmie normy ISO 9001:2015, ISO 14001:2015