PODCZAS TWOJEGO URLOPU
ENVIRA PRACUJE ZA CIEBIE

Lista osób i instytucji, które potrzebują różnego rodzaju raportów odpadowych jest w zasadzie nieograniczona: zarząd, urzędy, kontrahenci, spedytorzy itp.

Każdy z nich wymaga innego rodzaju informacji, przedstawionych pod innym kątem i z różnych zakresów czasowych.

Wbudowany w Envirę GENERATOR RAPORTÓW pozwala tworzyć, wręcz samemu budować niemal dowolne raporty z danych, które są zgromadzone w systemie. Jest to narzędzie, które nasi klienci lubią i cenią najbardziej.

  • Jego zaletą jest bardzo prosty interfejs, dzięki któremu raporty buduje się intuicyjnie, wiec nawet niedoświadczony użytkownik systemu jest w stanie bez trudu utworzyć potrzebny raport.
  • Osoba pracująca na ENVIRZE ma możliwość stworzenia szablonu, który zawiera wybrane przez nią dane i parametry, na podstawie których system automatycznie generuje raport.
  • Co więcej, raz zapisany szablon może być dowolnie edytowany, więc za każdym razem mamy możliwość wygenerowania nowego raportu np. za inny okres, dla innej gminy, innego kodu odpadów, innego spedytora itp. Generator pozwala zapamiętywać szablony przygotowanych raportów i wykorzystywać je w przyszłości.

Najlepsze jednak jest to, że kiedy Ty jesteś na wakacjach, ENVIRA sama przygotuje dla Ciebie raport i wyśle do zainteresowanych osób.

  • Wystarczy przygotować wcześniej szablon raportu i ustalić harmonogram jego wysyłki – we wskazanym przez Ciebie terminie Envira zaktualizuje dane we wskazanym szablonie i wyśle bezpośrednio na skrzynkę mailowa zainteresowanych.
  • Informacje zostaną dostarczone na czas, nawet jeśli pracownik, który je dotychczas generował, przebywa obecnie pod gruszą, na plaży, lub na górskim szlaku.

Brzmi interesująco? Zapraszamy do kontaktu.