Zapraszamy na bezpłatne warsztaty z firmą Oracle – edycja 2019

Odpowiadasz za rozwój technologiczny przedsiębiorstwa? To spotkanie dla Ciebie. Mamy tylko 16 miejsc!

Jak przewiduje Gartner, jedna z największych na świecie agencji analitycznych, do końca 2019 roku ponad 80% przedsiębiorstw będzie opierać swoje modele biznesowe na cyfrowych rozwiązaniach technologicznych. Ten trend nie omija także gospodarki odpadami, w której, jak twierdzą specjaliści, informatyzacja jest obecnie najszybciej rozwijającą się gałęzią tej branży. To właśnie na tej płaszczyźnie stosowane są nowoczesne systemy informatyczne do monitoringu, zbioru i magazynowania danych, przetwarzania danych oraz podejmowania decyzji.

Zapraszamy przedstawicieli firm zagospodarowujących i przetwarzających odpady na wyjątkowe seminarium pt. „Zastosowania technologii informatycznych w przedsiębiorstwach zagospodarowujących i przetwarzających odpady”, które odbędzie się w Warszawie w siedzibie firmy Oracle. Planowany termin spotkania – styczeń 2019.

Podczas seminarium pokażemy techniki pozyskiwania informacji o dynamice ilościowej i jakościowej wytwarzanych odpadów, przedstawimy sposoby na optymalizację systemu zbiorki i transportu odpadów, oraz na optymalizację procesów przetwarzania i synchronizacji technologicznej, ekonomicznej i środowiskowej całego systemu odpadowego.

Seminarium przeznaczone jest dla osób zarządzających przedsiębiorstwami odpadowymi oraz osób odpowiedzialnych za rozwój technologiczny oraz informatyczny tych firm.

Gospodarzem spotkania jest firma Oracle – światowy dostawca rozwiązań informatycznych dla firm. Współorganizatorem jest firma Solwit z Gdańska, będąca twórcą systemu do zarządzania w gospodarce odpadami.

  • Planowany termin seminarium – połowa stycznia 2019
  • Seminarium odbędzie się w siedzibie firmy Oracle Polska, ul. Przyokopowa 31, w Warszawie.
  • Planowany termin spotkania – styczeń 2019
  • Początek spotkania – godzina 11.00.
  • Planowane zakończenie – godzina 15.00
  • Podczas spotkania zapewniamy lunch oraz serwis kawowy.
  • Ze względu na kameralny charakter seminarium, liczba miejsc jest ograniczona.
  • Szczegóły dot. agendy oraz informacje organizacyjne prześlemy zainteresowanym osobom.

Zapisy – do 12 stycznia 2019. u przedstawiciela firmy Solwit.eko, Pawła Kalinowskiego – email: [email protected] lub pod telefonem: +48 781 576 199.